Zahrady AP Tel. 728 758 765
Titulní obrázek

Jezírka a jejich čištění

Jedním z nenahraditelných prvků v zahradě je bezpochyby voda. Voda v podobě přírodních jezírek či vkusných fontánek přináší do zahrady harmonii, klid i kousek živočišné říše, kterou v zahradě bez vody pozorovat nelze.

Rádi vám vymyslíme vhodné jezírko či pohybující se vodu v podobě například vodní fontánky, kterou šikovně zakomponujeme do vaší zahrady. Tyto prvky obohacují zahradu o další jedinečnou dimenzi a lze je přitom díky moderní technologii poměrně snadno vybudovat.

Jezírko vám vytvoříme na klíč včetně okrasných kamenů, vodních rostlin, dodáme vhodný filtrační systém a nakonec můžeme společně do jezírka vypustit okrasné ryby, jako jsou praví japonští kapři z koi farmy, jeseteři, karasi,...

Je třeba si uvědomit, že i jezírko vyžaduje občasnou péči, která zajišťuje čistou vodu a správné biologické procesy, které v jezírku probíhají. A proto nabízíme službu, se kterou bude o vaše jezírko postaráno.

Jezírka Jezírka Jezírka

Čištění a údržba jezírka

Největší péči jezírko potřebuje na začátku a konci sezony. Je důležité tuto péči nezanedbat. Pokud potřebujete provést údržbu, vyčistit jezírko, odsát kal a řasy ze dna i stěn, vyčistit filtr,doplnit startovací bakterie do biologické filtrace nebo dosadit či zredukovat rostliny v jezírku, tento problém vyřešíme a poradíme vám s následnou péčí.

Jezírka čistíme výkonným ponorným vysavačem, který je šetrný k rostlinám a živočichům v jezírku i mimo něj.

Copyright ©2024 Adéla Karpíšková | +420 728 758 765 | www.Zahrady-AP.cz